KONTAKTY

PaedDr. Monika Páleník ÚPLETKOVO
Kukučínova 1021/2
Zlaté Moravce
tel: +421 911 194 827
info(a)upletkovo.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 8,00 EUR (203,62 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 15,00 EUR (381,80 CZK)
skladom
naša cena 15,00 EUR (381,80 CZK)
skladom

Úvod » VERNOSŤ SA OPLATÍ

VERNOSŤ SA OPLATÍ

 

Ďakujeme Vám, že ste sa zaregistrovali v našom e-shope. Ak ste tak ešte neurobili, nezískali ste automaticky 5% zľavu na každý tovar. Ak píšeme, že na každý - tak myslíme aj na zľavnený. To znamená, že ak je zľava na vybrané produkty 20%, Vy máte ešte 5%, celkovo až 25%. 

 

VERNOSŤ SA OPLATÍ: 

Ak nakúpite v danom mesiaci ( neurčujeme limit nákupu ), hneď po odoslaní balíka Vám aktivujeme k 5% ešte 8% zľavu, ktorá bude platná ďalší kalendárny mesiac. 

NAPRÍKLAD: Janka nakúpila za 15€ v januári, aktivovali sme jej hneď po odoslaní balíka 8% zľavu k 5%, platnú až do konca februára. Janka opäť nakúpila ešte v januári a zľavu nestratila, zľavu má aktívnu až do konca marca. Do konca marca už Janka nenakúpila, 5% zľavu sme jej opäť aktivovali od 1.4. 

POZOR- registráciou priamo v objednávke sa zľava 5% neuplatní. Po odoslaní objednávky bez zľavy vám bude aktivovaná zľava za nákup k vašej zľave za registráciu. Ak chcete uplatniť zľavu v prvej objednávke, prihláste sa cez "NOVÁ REGISTRÁCIA", následne vám bude zaslaný potvrdzujúci email s heslom. Po prihlásení na obrazovke uvidíte akú máte zľavu. Všetky ceny v e-shope budú už s odpočítanou 5% zľavou. V objednávke ( vo faktúre ) sa zľava nezobrazuje, ceny sú už po zľave. 

Za každý nákup, ďalší mesiac s 13% (5%+8%) zľavou. 

ZĽAVA ZA TOVAR JE AKTIVOVANÁ DŇOM ODOSLANIA BALÍKA, OD TOHO DŇA AŽ DO POSLENÉHO DŇA BUDÚCEHO MESIACA.

 

AKTIVOVANÉ ZĽAVY ( 5% za registráciu a 8% za nákup ) ZÍSKAVAJÚ LEN REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI. 

Tovar v zľave obmieňame, nepremeškajte príležitosť nakúpiť výhodne.Novinky pridávame každý mesiac. Ak máte o niečo záujem, kontaktujte nás. 

Nekladieme Vám podmienky minimálneho množstva, nezbierate body, nepočítame Vám množstvo a ani každé euro. Hneď po nákupe ste odmenené.

Odmeňovať, nás proste baví.

ÚPLETKOVO, pre Vás.. :-)

 

Podmienky platné od 28.4.2019

 

 

 

 


OTcxNDI2