KONTAKTY

PaedDr. Monika Páleník ÚPLETKOVO
Kukučínova 1021/2
Zlaté Moravce
tel: +421 911 194 827
info(a)upletkovo.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 6,40 EUR (166,91 CZK)
skladom
naša cena 13,90 EUR (362,51 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1,60 EUR (41,73 CZK)
skladom
naša cena 1,60 EUR (41,73 CZK)
skladom

Úvod » VERNOSŤ SA OPLATÍ

VERNOSŤ SA OPLATÍ

 

Ďakujeme Vám, že ste sa zaregistrovali v našom e-shope. Ak ste tak ešte neurobili, nezískali ste automaticky 5% zľavu na každý tovar. Ak píšeme, že na každý - tak myslíme aj na zľavnený. To znamená, že ak je zľava na vybrané produkty 20%, Vy máte ešte 5%, celkovo až 25%. 

 

VERNOSŤ SA OPLATÍ: 

Ak nakúpite v danom mesiaci ( neurčujeme limit nákupu ), hneď po odoslaní balíka Vám aktivujeme k 5% ešte 8% zľavu, ktorá bude platná ďalší kalendárny mesiac. 

NAPRÍKLAD: Janka nakúpila za 15€ v januári, aktivovali sme jej hneď po odoslaní balíka 8% zľavu k 5%, platnú až do konca februára. Janka opäť nakúpila ešte v januári a zľavu nestratila, zľavu má aktívnu až do konca marca. Do konca marca už Janka nenakúpila, 5% zľavu sme jej opäť aktivovali od 1.4. 

POZOR- registráciou priamo v objednávke sa zľava 5% neuplatní. Po odoslaní objednávky bez zľavy vám bude aktivovaná zľava za nákup k vašej zľave za registráciu. Ak chcete uplatniť zľavu v prvej objednávke, prihláste sa cez "NOVÁ REGISTRÁCIA", následne vám bude zaslaný potvrdzujúci email s heslom. Po prihlásení na obrazovke uvidíte akú máte zľavu. Všetky ceny v e-shope budú už s odpočítanou 5% zľavou. V objednávke ( vo faktúre ) sa zľava nezobrazuje, ceny sú už po zľave. 

Za každý nákup, ďalší mesiac s 13% (5%+8%) zľavou. 

ZĽAVA ZA TOVAR JE AKTIVOVANÁ DŇOM ODOSLANIA BALÍKA, OD TOHO DŇA AŽ DO POSLENÉHO DŇA BUDÚCEHO MESIACA.

 

AKTIVOVANÉ ZĽAVY ( 5% za registráciu a 8% za nákup ) ZÍSKAVAJÚ LEN REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI. 

Tovar v zľave obmieňame, nepremeškajte príležitosť nakúpiť výhodne.Novinky pridávame každý mesiac. Ak máte o niečo záujem, kontaktujte nás. 

Nekladieme Vám podmienky minimálneho množstva, nezbierate body, nepočítame Vám množstvo a ani každé euro. Hneď po nákupe ste odmenené.

Odmeňovať, nás proste baví.

ÚPLETKOVO, pre Vás.. :-)

 

Podmienky platné od 28.4.2019

 

 

 

 


ODc3YjExM